Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 3,7 l/100km (1 op 27,0)
CO₂-uitstoot (NEDC): 105 g/km
EU verantwoordelijke: Mazda Motor Nederland Postbus 353 2740 AJ Waddinxveen, NL 0182-685000 http://www.mazda.nl info-nl@mazdaeur.com
Op deze Mazda 2 kunt u blind vertrouwen. In één woord een heerlijke stadsauto die u nooit in de steek laat. Snel, wendbaar, voorzien van alle gemak en uitermate prettig in prestaties. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. Onderdeel van de uitgebreide uitrusting van deze auto is stoelverwarming. Tot de voorzieningen van deze auto behoren 16 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, dakspoiler, extra getint glas en in delen neerklapbare achterbank.
U bedient het navigatiesysteem en het audiosysteem via knoppen op het stuur, of zelfs met uw stem. Zo kunt u steeds uw aandacht gericht houden op de weg. Met automatische airconditioning hoeft u alleen de gewenste temperatuur in te stellen. Het systeem doet de rest. Liever gepiep dan gekraak? Dan zult u blij zijn met de aanwezige parkeersensoren! Het luxeniveau in deze Mazda is niet alleen gericht op comfort, maar ook op uw veiligheid. Tal van sensoren helpen u om de omgeving in de gaten te houden. De automatisch inschakelbare verlichting zorgt dat automatisch de verlichting wordt ingeschakeld als het donker wordt, wat bijvoorbeeld in tunnels erg handig is. En de regensensor zet de ruitenwissers aan zonder dat u eraan hoeft te denken. Met deze auto bent u ontspannen onderweg dankzij de cruise control. En dan is deze auto ook nog eens voorzien van lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
In de Mazda 2 heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Voorzien van het Lane-keeping systeem. Ofwel: blijf automatisch in je baan. Fijne optie, die hill hold control. U mag ook automatische hellingproef zeggen. Want dat is het. Geen millimeter achteruit rollen bij het wegrijden. Autorijden wordt steeds makkelijker en veiliger. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van. De auto is ook uitgerust met head-up display en bandenspanningcontrolesysteem.
Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Bel of mail ons nu voor een proefrit.
Mazda 2 1.5 Skyactiv-G GT-M
€ 8.745,-
| Kilometerstand | 157.300km |
| Bouwjaar | 2015 |
| Vermogen | 90 pk |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| BTW/Marge | Marge |
"Persoonlijk contact heeft onze voorkeur, kom gerust langs."
-Team Schoenmakers Auto's
Autobedrijf Schoenmakers
Heuvelberg 9
5469 NM Erp
0492-351030

Geïntegreerd navigatiesysteem